ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Ustroń, śląskie, Polska
67 dni temu

FIRMA WANICKI Sp. z o. o.

Grupa Wanicki jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych.
Mamy 25-letnie doświadczenie w branży oraz 7 oddziałów zlokalizowanych w południowej w Polsce.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Miasto: Ustroń

Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Ustalanie przyczyn wad i  uszkodzeń  poszczególnych  zespołów i mechanizmów  pojazdów samochodowych
  • Kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne w oparciu o instrukcje producentów
  • Przeglądy techniczne
  • Montaż akcesoriów dodatkowych (alarmy, haki, stałe systemy nawigacyjne, zestawy głośnomówiące, itp.)
  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia) oraz dbałość o ład i porządek w serwisie i na terenie przyległym

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnego elektromechanika samochodowego
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych
  • Zaangażowanie i dokładność w działaniu

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwości rozwoju w strukturach organizacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dogodną lokalizację z miejscem parkingowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku aplikuj.

Kontakt telefoniczny: 603-959-547

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”,

Aplikując przyjmuje Pan/Pani do wiadomości, że:

  • administratorem Pani / Pana danych osobowych jest  spółka Firma Wanicki Sp. z. o.o.  z  siedzibą w Mogilanach pod adresem ul. Myślenicka 19
  • w sprawach związanych z ochroną danych osobowych można się skontaktować z administratorem pod adresem e-mail: rodo(at)wanicki.pl.
  • Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy, na które Pan/Pani aplikuje (podstawa prawna - art. 6 ust. 1 lit. b RODO) oraz kontaktowania się z Panem/Panią w procesie rekrutacji poprzez adres e-mail oraz numer telefonu (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit. a RODO);
  • Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym i innym podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, celem wykonania ciążących na administratorze obowiązków
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na jakie Pan/Pani aplikował/a;
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych – w zakresie określonym obowiązującymi przepisami, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem (jeżeli podstawą przetwarzania jest udzielona zgoda);
  • posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy;
  • podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale brak podania danych określonych w obowiązujących przepisach, m.in. kodeksie pracy spowoduje niemożność wzięcia udziału w rekrutacji;
  • Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.