Firma mod-Personaldienstleistungen GmbH z siedzibami w: Bietigheim, Lipsk, Köln, Düsseldorf oraz Hamburg jest prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy na rynku niemieckim, działamy już od 2005 roku.

Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnym oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech.

Spawacz, ślusarz

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • spawanie różnymi metodmi (MIG MAG, TIG/WIG, E lub Autogen)
  • ogólne prace ślusarskie
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Od kandydatow oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (umożliwiająca porozumiewanie się w pracy)
  • doświadczenia zawodowego
  • prawa jazdy i samochodu (mile widziane)

Oferujemy wyjatkowo atrakcjyne warunki zatrudnienia:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • organizujemy zakwaterowanie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • premie świąteczne i urlopowe
  • dodatki za przepracowane święta
  • płatny urlop wypoczynkowy

Zainteresowany? Napisz do nas!