Specjalista ds. Materiałowych

Radom, mazowieckie, Polska
127 dni temu

HRK Real Estate & Construction specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do firm z branży budownictwa i nieruchomości. Dzięki współpracy z czołowymi firmami sektora Real Estate & Construction naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół REC w HRK.

województwo: mazowieckie

Zadania:

  • przygotowywanie PZJ oraz wniosków materiałowych,
  • weryfikacja i kontrola badań laboratoryjnych pod względem zgodności z wymaganiami specyfikacji technicznej,
  • współpraca z laboratorium,
  • archiwizacja dokumentacji technicznej,
  • współpraca z Zamawiającym i Inżynierem Kontraktu

Wymagania:

  • wykształcenie preferowane wyższe techniczne (inżynieria materiałowa, materiałoznawstwo, budownictwo),
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na kontraktach liniowych na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie przy projektach związanych z przebudową i modernizacją infrastruktury kolejowej,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w laboratorium z branży budowlanej,
  • znajomość typów badań i procedur stosowanych w laboratorium branży budowlanej,
  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność, dokładność.

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawym projekcie,
  • możliwość rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.