Starszy Asystent Projektanta w Branży Torowej

Warszawa, mazowieckie, Polska
11 dni temu

HRK Real Estate & Construction specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do firm z branży budownictwa i nieruchomości. Dzięki współpracy z czołowymi firmami sektora Real Estate & Construction naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół REC w HRK.

województwo: mazowieckie

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej na każdym etapie projektu (koncepcja, projekt budowlany, projekt wykonawczy),
  • Projektowanie geometrii układów torowych wraz z profilami podłużnymi, na stacjach i szlakach wraz z odwodnieniem,
  • Tworzenie przekrojów poprzecznych i podłużnych linii kolejowych,
  • Wykonywanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami zasadami wiedzy inżynierskiej oraz oczekiwaniami klienta pod kierunkiem projektanta.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu,
  • Dobra znajomość programów: Microstation/Rail Track, AutoCad,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

Oferujemy:

  • Pracę na cały etat lub część etatu w zależności od dostępności (umowa o pracę lub umowa zlecenie),
  • Możliwość nauki specjalistycznego oprogramowania branżowego,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego,
  • Pracę na tematach polskich oraz zagranicznych (praca w biurze w Warszawie),
  • Pracę w doświadczonym zespole.