Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Operator wózka widłowego - 20 zł brutto/h!

Miejsce pracy: Nagradowice, Bugaj, Bylin, Kleszczewo, Komorniki
Region: wielkopolskie

Ważne dla nas jest, abyś:

  • posiadał uprawnienia UDT
  • miał półroczne doświadczenie w pracy na wózkach widłowych
  • był dyspozycyjny do pracy w systemie 12 godzinnym (w sezonie lipiec – sierpień)

Pragniemy Ci zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wysokie wynagrodzenie godzinowe w wysokości 20 zł brutto
  • wdrożenie w obowiązki i wsparcie bardziej doświadczonych osób
  • szansę na podnoszenie swoich kompetencji

Twoje zadania:

  • obsługa wózka widłowego
  • kompletacja zamówień
  • układanie palet
  • dbanie o porządek na Twoim stanowisku

Zainteresowany? Zachęcamy do wysyłania CV! Jeśli masz jakieś pytania, to zadzwoń: 506 561 859 lub pisz: b.golabek@ksservice.pl

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.