POS Group to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Specjalista ds. dokumentacji i raportów

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zadania:

  • zarządzanie i administracja dokumentacją projektu
  • przygotowywanie raportów, prezentacji, notatek ze spotkań i protokołów
  • zarządzanie organizacją spotkań
  • wsparcie Kierownika Projektu

Wymagania:

  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność w wykonywanych zadaniach
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • wskazany język angielski na poziomie minimum średnio zaawansowanym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Aplikacje prosimy składać poprzez formularz dostępny
pod poniższym przyciskiem