PIENING GMBH

Poszukujemy lakiernikow z doswiadczeniem w malowamiu natryskowym!

LAKIERNIK
13,00€ na godz. brutto plus 30,00€ diety dziennej

Miasto: Niemcy

Region: Cała Polska

Obowiązki:

  • Przygotowywanie części do malowania
  • Lakierowanie
  • Szlifowanie i polerowanie
  • Kontrola jakości lakierowanych elementów

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie
  • Mile widziane wyksztłlcenie kierunkowe
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne
  • Organizację zakwaterowania
  • Płatny urlop
  • Dodatek świąteczny oraz urlopowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 13,00 € na godz. brutto
  • Plus 30,00€ dziennej diety jesli posiadasz wykształcenie kierunkowe lub wieloletnie doświadczenie
  • Pomoc w załatwianiu formalności w Niemczech

Prosimy o nadsyłanie CV!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.