Serwisant Instalacji Chłodniczych

miasta nie podano, wielkopolskie, Polska
37 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w projektowaniu, aranżacji, montażu i serwisie urządzeń chłodniczych, wentylacji i klimatyzacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Region: wielkopolskie

OBOWIĄZKI :

  • serwis urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych,
  • diagnostyka parametrów pracy urządzeń i ich regulacja,
  • pomiar, regulacja i uzupełnianie czynnika chłodniczego,
  • czyszczenie i wymiana elementów instalacji chłodniczych,
  • badanie szczelności instalacji

WYMAGANIA :

  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu chłodnictwa,
  • wykształcenie techniczne, mile widziane z zakresu chłodnictwa,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość instalacji z czynnikami chłodniczymi: freon, dwutlenek węgla, amoniak
  • uprawnienia branżowe- gazowe,
  • prawo jazdy kat. B - gotowość do pracy w terenie

PRACODAWCA OFERUJE :

  • zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia,
  • szkolenia z zakresu chłodnictwa,
  • pakiet medyczny

KANDYDACIE:

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.