KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia 2894. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operator wózka widłowego poszukiwany - darmowy transport!

Miejsce pracy: Oborniki, Szamotuły, Obrzycko, Połajewo, Rogoźno, Murowana Goślina
Region: wielkopolskie

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • wykształcenia zawodowego lub średniego
  • mile widziane są uprawnienia na wózki widłowe i doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to wymagane

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie zasadnicze płatne zawsze terminowo
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjny system premiowy, który przysługuje już od początku zatrudnienia
  • szansę zdobycia doświadczenia i uprawnień UDT
  • bezpłatny transport pracowniczy z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna oraz Murowanej Gośliny
  • jasne warunki zatrudnienia oraz opiekę koordynatora personalnego

Twoje przyszłe zadania:

  • obsługa wózka widłowego
  • relokacja towarów

Dołącz do nas i daj sobie szansę na rozwój! Zapraszamy do kontaktu: 506 561 859 lub: b.golabek@ksservice.pl

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.