POS Group sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Java Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Twoje obowiązki:

  • Rozwój aplikacji do testowania urządzeń z wykorzystaniem: Java 8, Spring, Hibernate
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Praca z systemami wdrażanymi w procesie Continuous Deployment;
  • Rozwój środowisk CI/CD

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w projektach z wykorzystaniem Javy (co najmniej 2 lata)
  • Znajomości systemu zarządzania repozytoriami GIT
  • Znajomość systemu Linux na poziomie średnio zaawansowanym – wykorzystanie konsoli
  • Znajomość narzędzi „Build tool” (Gradle preferowany)
  • Programowanie w TDD
  • Umiejętność konfigurowania sieci w linuxie (routing, bridging, vlany)
  • Doświadczenie w projektach prowadzonych w CI
  • Znajomość zagadnień SOLID, KISS, DRY
  • Znajomość wzorców Projektowych
  • Znajomość Javy 8 (Lambdy, strumienie)
  • Znajomość SQL (Postgresql, Mysql)
  • Doświadczenie z wykorzystaniem kontenerów (Docker)

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty - z zakresu sieci, administracji, programowania
  • Realizację projektów programistycznych przy wykorzystaniu
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w ścisłym centrum Warszawy

Informacja o zespole:

Pracujemy w javie 8 z wykorzystaniem TDD, do budowania aplikacji wykorzystujemy Gradla, korzystamy z narzędzi Continous Integration (Team City, Jenkins) a analizy kodu robimy na Upsoruce. Działamy w oparciu o narzędzia Jet Brains. Do zarządzania zadaniami korzystamy z redmina wyposażonego w szeroki zestaw wtyczek. Pracujemy w Kanbanie.
Zespół jest interdyscyplinarny - mamy tutaj elektroników, programistów, bazodanowców, administratorów linuxa.

Poniżej film prezentujący tematy, którymi się zajmujemy: https://www.youtube.com/watch?v=tvHX6hoooZY&t=4s

Aplikacje prosimy składać poprzez formularz dostępny pod poniższym przyciskiem:

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.