Kupiec/Specjalista ds. Zakupów

Lublin, lubelskie, Polska
9 dni temu

HRK Production aktywnie wspiera firmy z sektora produkcyjnego w pozyskiwaniu wysokiej klasy specjalistów i menedżerów odpowiedzialnych za wytwarzanie różnego typu dóbr materialnych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

województwo: lubelskie

Zadania:
aktywne poszukiwanie dostawców komponentów produkcyjnych oraz wybór najbardziej optymalnych źródeł dostaw na rynku polskim i rynkach  międzynarodowych
prowadzenie negocjacji warunków współpracy oraz umów handlowych
rozwój oraz przeprowadzanie audytów obecnych i potencjalnych dostawców
szukanie rozwiązań pozwalających na optymalizację kosztów
utrzymywanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi
ścisła współpraca z innymi działami firmy (konstrukcja, produkcja, jakość, zakupy operacyjne, sprzedaż)

Oczekiwania:
doświadczenie min. 2 lata w obszarze zakupów strategicznych
bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w mowie i piśmie
wykształcenie wyższe techniczne
doświadczenie w negocjacjach bezpośrednich
umiejętność budowania i utrzymywania relacji
zdolność analitycznego myślenia
odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

Oferujemy:
możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowych
konkurencyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę
profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
bardzo dobre warunki pracy, dodatki