Kasjer / Fakturzysta (m/k)

Goleniów, zachodniopomorskie, Polska
11 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Goleniów

Nr. ref.: a0t4H00000gOtxtQAC

Obowiązki:

  • wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, paragony, korekty),
  • wystawianie not korygujących i faktur korygujących,
  • sprawdzanie i kompletowanie wystawianych dokumentów sprzedaży,
  • przyjmowanie zapłaty (gotówka, karta płatnicza),
  • rozliczanie dokumentów magazynowych,
  • sporządzanie raportów i zestawień kończących zmianę.

Wymagania:

  • znajomości obsługi komputera, terminala płatniczego,
  • uczciwość, dokładność i pracowitość,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 07.00 - 17.00 oraz w soboty 07.00 - 14.00.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • comiesięczne premie,
  • przygotowanie do pracy,
  • stabilność zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.