Asystent/ka Kierownika Projektu

Mazowieckie, mazowieckie, Polska
139 dni temu

Polska, Mazowieckie 34281/001 Permanent

Dla naszego Klienta - międzynarodowego generalnego wykonawcy operującego w obszarze budownictwa komercyjnego poszukujemy osób na stanowisko Asystenta Kierownika Projektu. Stanowisko zlokalizowane będzie w południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego.

Podsumowanie / Job summary:

Obecnie poszukujemy Asystenta/ki Kierownika Projektu.

Opis stanowiska / Job description:

  • Wsparcie wszystkich stron uczestniczących w prowadzaniu projektów budowlanych
  • Wsparcie kierownika budowy na placu budowy
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP, przepisów, procedur obowiązujących wewnątrz firmy
  • Nadzorowanie i codzienny kontakt z podwykonawcami, podmiotami zewnętrznymi i klientami
  • Przygotowywanie i kontrola harmonogramów, bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót i rozliczenia z wykonawcami
  • Przygotowywanie dokumentów oraz raportów podsumowujących
  • Wprowadzanie i rozliczanie faktur
  • Uczestnictwo w naradach i spotkaniach

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe - budownictwo/inżyniera lądowa
  • Minimum roczne doświadczenie na podobny stanowisku (mile widziane)
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Silnie rozwinięta umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość MS Office

Oferujemy / We offer:

  • Pracę w stabilnej organizacji
  • Stałe zatrudnienie
  • Praca przy realizacji ciekawych projektów
  • Ambitne i profesjonalne środowisko pracy
  • Możliwości rozwoju

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page