Specjalista ds. Raportowania i konsolidacji - FMCG

Warszawa, mazowieckie, Polska
30 dni temu

Polska, Warszawa 34169/001 Contract

Dla mojego Klienta, firmy z branży FMCG poszukuje Kandydata na stanowisko - Specjalista ds. raportowania oraz konsolidacji.

Osoba będzie odpowiedzialna na tym stanowisku za raportowanie wyników finansowych firmy i ich konsolidacje, raportując bezpośrednio do CFO oraz mieć ekspozycje na region centralnej europy.

Poszukujemy osoby na kontrakt minimum dwa lata lub więcej w zależności od rozwoju sytuacji na koniec umowy

Podsumowanie / Job summary:

Opis stanowiska / Job description:

  • Przygotowywanie raportów finansowych z obszaru Polski oraz Europy Centralnej
  • Nadzór nad procesem przygotowania jednostkowych pakietów konsolidacyjnych według IFRS
  • Odpowiedzialność za przygotowanie Cash Flow oraz Bilansu
  • Przygotowanie cen transferowych
  • Udoskonalanie procesów raportowania wyników finansowych

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość)
  • Minimum 4 lat doświadczenia w finansach w dziale raportowania według IFRS
  • Doświadczenie w BIG 4 mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość IFRS
  • Doświadczenie w budżetowaniu oraz raportowaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne, umiejętność podejmowania decyzji
  • Samodzielność, odpowiedzialność, dojrzałość, biznesowa postawa

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie FMCG o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość objęcia zespołu 2 osobowego i wyjścia ze ścieżki specjalistycznej
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Praca w centrum Warszawy

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page