• Firma:
    HR Partner Monika Pszuk
  • Lokalizacja:
    Inowrocław, kujawsko-pomorskie, Polska
  • Typ pracy:
  • Ofertę pracy dodano:
    2019-06-25 (89 dni temu)

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski.

Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego klienta z okolic Inowrocławia, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodsza księgowa (biuro rachunkowe)

Miasto: Inowrocław

Region: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:

Wykonywanie ze wsparciem samodzielnej księgowej zadań:

  • prowadzenie KPiR oraz pełnej księgowości klientów biura
  • księgowanie i rozliczanie faktur kosztowych i faktur sprzedaży
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • kontrola rozrachunków dotyczących sprzedaży i zakupów oraz uzgadnianie sald należności i zobowiązań
  • rozliczanie podatku VAT
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • księgowanie pozostałych dokumentów księgowych
  • obsługa kadrowo-płacowa

Wymagania:

  • znajomość programu Optima mile widziane
  • doświadczenie na podobnym stanowisku najchętniej w biurze rachunkowym
  • wiedza i doświadczenie w księgowości, rozliczeniu podatku VAT oraz kadr
  • skrupulatność, dokładność, rzetelność, etyka zawodowa,
  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy i samodzielnego rozwiązywania problemów, zaangażowanie

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • systematyczne podwyżki adekwatne do stażu pracy
  • pracę w niewielkim - 3 osobowym biurze rachunkowym
  • zdobycie doświadczenia prowadzącego do objęcia samodzielnej księgowości

Do tego samego biura poszukujemy Samodzielnej księgowej z wiedzą w zakresie kadr i płac.

Interesują Cię szczegóły?

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’

Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.