Monter Instalacji Teletechnicznych

Poznań, wielkopolskie, Polska
25 dni temu

HR Partner Monika Pszuk

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego klienta z Poznania, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miasto: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: 2019/MIT/Poznań

Obowiązki:

  • wykonywanie sieci telekomunikacyjnych
  • budowa i eksploatacja sieci telekomunikacyjnych
  • wykonywanie instalacji i montowanie urządzeń telekomunikacyjnych
  • wykonywanie okablowania w budynkach wielorodzinnych, halach, biurowcach
  • układanie rurarzu, listew elektroinstalacyjnych w pionach

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • zaangażowanie
  • zdyscyplinowanie
  • chęć długofalowej współpracy
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie 3 000 zł netto (na rękę) po okresie próbnym
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę na jedną zmianę 8.00 – 16.00

Zapewniamy przeszkolenie oraz niezbędne narzędzia do pracy!

Interesują Cię szczegóły?

Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na to głoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko.

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w innych projektach dodaj klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Monikę Pszuk, prowadzącą działalność gospodarczą HR Partner z siedzibą w Toruniu na poczet innych, przyszłych procesów rekrutacyjnych’’

Dane zostają zachowane do czasu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.