FIRMA WANICKI Sp. z o. o.

Grupa Wanicki jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży oraz 7 oddziałów zlokalizowanych w południowej w Polsce.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Mechanik samochodowy

Miasto: Romanów 10B, 42-260 Kamienica Polska

Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Bieżący serwis  samochodów ciężarowych
  • Diagnozowanie i naprawa usterek
  • Wymiana i naprawa zespołów, podzespołów oraz układów pojazdów
  • Przeglądy serwisowe

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w pracy jako mechanik samochodowy
  • dyspozycyjność, dokładność, sumienność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwości rozwoju w strukturach organizacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dogodną lokalizację z miejscem parkingowym

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku aplikuj.

Kontakt telefoniczny: 603-959-547

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Nedpol Trucks Service. Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatGW.htm