Developer testów - Tester automatyczny

Łódź, łódzkie, Polska
30 dni temu

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Obowiązki:

Twoim głównym obowiązkiem będzie pisanie testów w Pythonie, debugowanie ich, uruchamianie oraz raportowanie.

Ale aby pisać dobre testy będziesz musiał/a się bardzo dużo uczyć: o inżynierii oprogramowania, o testowaniu i technikach testowania, o testowanej funkcjonalności, o środowisku które będziesz używał/a.

Kogo szukamy:

Ludzi z pasją, elektroników, informatyków, programistów chcących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności oraz dzielić się tym z innymi.

Osób dociekliwych, chcących programować w Pythonie, lubiących rozwiązywać problemy.

Wymagane minimum roczne doświadczenie w testowaniu systemów wbudowanych.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość programowania, najlepiej w Pythonie (ale nie jest to „must have”);
  • Podstawowa znajomość elektroniki;
  • Komunikatywny język angielski.

Co oferujemy:

  • Wsparcie finansowe przy relokacji  do Łodzi;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Opiekę medyczną, kartę MyBenefit oraz pakiet socjalny;
  • Pracę zdalną oraz elastyczne godziny rozpoczynania pracy;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center ZF Group, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy ZF Group procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania.