Automatyk (k/m)

Świdnica, dolnośląskie, Polska
24 dni temu

Polska, Dolnośląskie, Świdnica 32291/001 Permanent

Naszym klientem jest renomowana międzynarodowa firma z branży FMCG zlokalizowana na Dolnym Śląsku.

Podsumowanie / Job summary:

Obecnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w firmie produkcyjnej na stanowisku Automatyka.

Opis stanowiska / Job description:

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będą:

  • konserwacja, naprawa i obsługa maszyn od strony elektrycznej i systemów sterowania;
  • bezpośrednie uczestnictwo w usuwaniu awarii;
  • systemowa praca nad standaryzacją procesów i tworzeniem odpowiedniej dokumentacji;
  • współpraca z zespołem w celu osiągnięcia założeń firmy dotyczących bezpieczeństwa, realizacji bieżących planów produkcji, obsługi klienta, jakości, kosztów oraz ochrony środowiska, zgodnie z obowiązującymi standardami (GMP, procedury, instrukcje, specyfikacje);
  • utrzymanie urządzeń w wysokiej niezawodności oraz ciągłej gotowości do pracy;
  • wspieranie wprowadzania nowych inicjatyw i zmian inżynieryjnych w fabryce;
  • pełne wykorzystanie zasobów do minimlizacji ilości przestojów produkcyjnych spowodowanych awariami i optymalizacji wydajności produkcji;
  • instalowanie, budowa oraz przebudowa maszyn, instalacji, urzadzeń oraz sieci;
  • kontrola stanu i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne dla maszyn, urządzeń i instalacji w wyznaczonym obszarze specjalizacji;
  • sprawdzanie i zaznajamianie się z narzędziami i technikami ciągłego doskonalenia oraz ich wykorzystywanie w codziennej pracy

Kogo szukamy / Profile description:

Od kandydatów oczekiwane będą:

  • wykształcenie minimum średnie w zakresie: automatyka, elektronika, mechatronika lub elektryka;
  • minimum 2 lata doświadczenia w dziale Utrzymaniu Ruchu;
  • znajomość podstawowych układów elektrycznych, pneumatyki i systemów sterowania z PLC;
  • znajomość budowy i diagnostyki PLC oraz paneli HMI;
  • biegła umiejętność czytania schematów elektrycznych;

Oferujemy / We offer:

Nasz klient oferuje:

  • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie medyczne (Medicover) finansowane przez pracodawcę;
  • firmową stołówka z dofinansowaniem pracodawcy;
  • dopłatę do opieki stomatologicznej;
  • Fundusz Socjalny.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page