Project Manager (m/f)

Polska, Mazowieckie, Warszawa 34329/001 Permanent

Naszym Klientem jest niemiecka firma z ponad 40 letnia tradycją. Marka znana na całym świecie,
posiada ponad 700 sklepów stacjonarnych, sklep internetowy a obroty przedsiębiorstwa to ponad 10 miliardów euro.

Podsumowanie / Job summary:

Poszukujemy osoby na stanowisko doświadczonego Project Managera , która będzie odpowiedzialna za prowadzanie szeregu projektów IT w obszarze E - commerce.

Opis stanowiska / Job description:

  • Zarządzanie projektami ze szczególnym zwróceniem uwagi na kategoryzację projektów uwzględniając istotność, skalę, czas trwania oraz poziom ryzyka w projekcie (obszar E-commerce),
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zarządzanie jego oczekiwaniami,
  • Zarządzanie dostawcami i nadzór nad realizowanymi przez nich pracami,
  • Bieżąca kontrola prowadzonych prac projektowych,
  • Zarządzanie ryzykiem,
  • Zarządzanie repozytorium projektowym i wersjami dokumentów,
  • Raportowanie i prezentowanie postępów prac.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Co najmniej 5 -letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w projektach E-commerce),
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami, mile widziane certyfikaty potwierdzające umiejętności zarządzania projektami,
  • Doświadczenie w pracy w złożonych strukturach organizacyjnych, praca z wieloma interesariuszami projektu,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów i szukania rozwiązań,
  • Rozwinięta orientacja na cel,
  • Znajomość MS Project będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy / We offer:

Czego się nauczysz?
* nowej kultury organizacji i metodyki pracy,
* specyfiki działania jednej z największych sieci retail w Polsce,
* pracy na narzędziach: Jira, MS Project, Confluence,
* dobrych praktyk w zarządzaniu projektami.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page