Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest jeden z największych dystrybutorów sprzętu i artykułów BHP.

Przedstawiciel Handlowy - branża BHP

Miejsce pracy: Katowice

Region: śląskie

Numer ref.: HAND/BHP

Zakres Obowiązków

  • realizacja celów sprzedażowych B2B,
  • rozwijanie potencjału sprzedaży obecnych klientów,
  • pozyskiwanie i obsługa nowych klientów w woj. śląskim i małopolskim,

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego B2B w branży technicznej,
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
  • możliwość rozwoju zawodowego,

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.