HR Business Partner

Bolesławiec, dolnośląskie, Polska
21 dni temu

Polska, Dolnośląskie, Bolesławiec 34224/001 Permanent

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, stabilnej, firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko HR Business Partnera.

Podsumowanie / Job summary:

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna.

Opis stanowiska / Job description:

  • Wsparcie kadry managerskiej poprzez zapewnienie prawidłowego i efektywnego funkcjonowania procesów personalnych w dedykowanych obszarach biznesowych;
  • Kreowanie rozwiązań wspierających osiąganie celów biznesowych
  • Ustalenie strategii i prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
  • Identyfikowanie i pomaganie w rozwiązywaniu konfliktów, wsparcie komunikacji w organizacji;
  • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i identyfikacja niezbędnych kompetencji;
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i usprawnianie procesów zarządzania personelem, m.in.: oceny pracowniczej, stawiania celów, ścieżek karier, określania potencjału pracowników, planowania rozwoju, organizacji szkoleń i innych działań rozwojowych oraz motywowania pracowników
  • Inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie metod i narzędzi HR.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Ekonomiczne, Psychologiczne);
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze rekrutacji/HR;
  • Znajomość prawa pracy;
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów;
  • Prace w międzynarodowym środowisku;
  • Idealne miejsce dla pełnych pasji specjalistów chcących wdrożyć swoje pomysły

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page