Firma MMP Premium Polska
producent opakowań z tektury poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i rozpisywanie zleceń,
  • Zamawianie materiałów do produkcji,
  • Organizacja wysyłek do klientów,
  • Kontakt z klientem w sprawach bieżących,
  • Przygotowywanie analiz i raportów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra obsługa Excel,
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność logicznego myślenia i pracy pod presją,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenie specjalistyczne),
  • Wdrożenie i wsparcie na stanowisku pracy,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Pracę w doświadczonym i zorganizowanym zespole,
  • Atrakcyjne pakiety socjalne,
  • Pracę w międzynarodowej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.).