Zastępca Głównego Technologa

Grudziądz, kujawsko-pomorskie, Polska
49 dni temu

BESTHR

BestHR jest profesjonalną agencją HR. Świadczymy usługi w obszarze rekrutacji specjalistów, kadry managerskiej oraz wspieramy naszych klientów w obszarze HR. Zachęcamy do aplikowania na nasze oferty bądź nawiązania kontaktu, dzięki któremu będziesz korzystał z ciekawych ofert, które do nas trafiają.

Obecnie mamy przyjemność prowadzić rekrutację dla dużej firmy produkcyjno-usługowej, na stanowisko:

Miasto: Grudziądz

Region: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za pracę Działu Technologicznego
  • Inicjowanie i podejmowanie działań związanych z modernizacją produktów, ścisła współpraca z Działem Badań i Rozwoju
  • Nadzór nad sporządzaniem dokumentacji techniczno-technologicznej
  • Udział w procesie kwalifikacji nowych dostawców surowców
  • Analiza i inicjowanie działań zmierzających do usprawnienia i obniżenia kosztów wytworzenia produktów
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu zwiększenia produktywności oraz podniesienia jakości produktów
  • Nadzór nad produkcją w zakresie prawidłowego przebiegu zatwierdzonych procesów

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych lub pokrewne
  • Min. 3 letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku (preferowane w branży tworzyw sztucznych)
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Praktyczna wiedza na temat procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Umiejętność prowadzenia projektów technologicznych
  • Znajomość norm Zarządzania Jakością i problematyki REACH;
  • Samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
  • Umiejętność planowania i priorytetowania swojej pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie do karty sportowej oraz Fundusz Socjalny
  • Pracę przy ciekawych, innowacyjnych produktach
  • Rozwojowe środowisko pracy oraz pracę w przyjemnej atmosferze

Kandydatów zainteresowanych rozmową na temat oferty zapraszamy do przesłania swojego CV

za pomocą APLIKUJ

Prosimy o dołączanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez BestHR, ul. Struga 78/A103 ; 90-557, Łódź, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”