w aktówce

To ogłoszenie wygasło 119 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży rolniczej poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Operator Wózka Widłowego.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Nagradowice
Region: wielkopolskie

Zostań częścią naszego zespołu!

Posiadasz uprawnienia UDT oraz półroczne doświadczenie na stanowisku Operatora? Jesteś przygotowany do pracy w systemie 12-godzinnym, również w godzinach nocnych (w sezonie lipiec – sierpień)?  A może potrzebujesz dodatkowych pieniędzy?

Świetnie, to stanowisko jest  właśnie dla Ciebie!

 

Chcemy zapewnić Ci najlepsze warunki!

Gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie w postaci umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w wysokości 20 zł brutto;
  • szkolenia wprowadzające i profesjonalne wdrożenie w obowiązki

Nasz zespół składa się z zaangażowanych w pracę, pozytywnych i otwartych osób – dołącz do nich już dziś! :)

 

Do Twoich zadań należeć będzie:

obsługa wózka widłowego, kompletacja zamówień i układanie palet. Będziesz również dbać o porządek na Twoim stanowisku.

Zainteresowany? Aplikuj już teraz! W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń pod numer: 503 075 956 lub napisz na adres: e.cofta@ksservice.pl

UWAGA! Aby ułatwić Ci decyzję, podpowiadamy, że z Poznania do Nagradowic możesz DOJECHAĆ autobusem 432 z Ronda Rataje! :D

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście