w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Lekka praca na produkcji, sezon, ok. 3000 zł brutto!

Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
103 dni temu

To ogłoszenie wygasło 95 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, dużej firmy produkcyjnej znajdującej się w Szczecinie Dąbiu, poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Produkcji

Lekka praca na produkcji, sezon, ok. 3000 zł brutto!

Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie
Numer ref.: PPS/SZD/072019

Co oferujemy?

·         Wynagrodzenie miesięczne w kwocie 2600 zł brutto z możliwością podwyżki oraz wyrobienia dobrze płatnych nadgodzin
·         Premie 300 zł (200 zł – stała, 100 zł – frekwencyjna)
·         Umowę o pracę
·         Elastyczność w zakresie długości umowy (to Ty wybierasz czy chcesz zostać z Nami na 3 tygodnie czy na dłużej!)

Czym się zajmiesz?

·         Pracą na produkcji
·         Łączeniem plastikowych elementów (jeśli lubisz puzzle, doskonale się u nas odnajdziesz

Wystarczą:

·         Pełnoletność
·         Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej
·         Zręczność i chęć nauki

Aplikuj już dziś i rozpocznij z Nami wakacyjną przygodę!

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście