Pracownik produkcji (miejsce pracy: Września - atrakcyjne wynagrodzenie)

Września, Kostrzyn, Gniezno, wielkopolskie, Polska
38 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września, Kostrzyn, Gniezno

Nr. ref.: a0t4H00000gOxdYQAS

Obowiązki:

  • piankowanie stelaży tapicerskiej,
  • pakowanie gotowego produktu.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • sumienność wykonywania powierzonych zadań,
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • pracę w godz. 07:00-15:00 od poniedziałku do piątku,
  • pakiet socjalny: "wczasy pod gruszą'',
  • możliwość długofalowej współpracy.
Miejsce pracy: Września

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.