Serwisant / Elektromechanik - serwis, produkcja

Warszawa, mazowieckie, Polska
wczoraj

Firma ToRoPoL istnieje na polskim rynku od 1989 roku. Zajmujemy się dystrybucją importowanej oraz produkowanej przez naszą firmę aparatury kontrolno pomiarowej do badań jakościowych materiałów głównie związanych z budownictwem drogowym.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • naprawa urządzeń elektromechanicznych w siedzibie firmy oraz u klienta

Wymagania

  • dobra znajomość elektryki i elektroniki
  • podstawowa znajomość mechaniki
  • dyspozycyjność – częste wyjazdy do klientów z całej Polski
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • samodzielność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym zespole
  • miłą atmosferę pracy

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Administratorem Państwa danych osobowych jest:
ToRoPoL Sp. z o. o.  z siedzibą w Warszawie, ul. Czarna Droga 29 , 03-620,

wpisany do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000034922 , NIP: 5240004626, REGON:008422516, kapitał zakładowy w wysokości: 50,000 złotych.

Z administratorem istnieje możliwość skontaktowania się pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej lub elektronicznie za pośrednictwem adresu:  ado@toropol.pl

Zgłoszenia rekrutacyjne będą wykorzystane jedynie w procesie rekrutacji do celu wyłonienia kandydata do pracy. Zostaną usunięte po upływie 60 dni od zakończenia rekrutacji.