Pracownik produkcji (k/m)

Gliwice, śląskie, Polska
139 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr. ref.: a0t4H00000gOy3gQAC

Obowiązki:

  • proste prace produkcyjne na dziale lakierni, wtrysku bądź montażu.

Wymagania:

  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • chęć związania się z pracodawcą na stałe.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe,
  • premię,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • odzież roboczą,
  • umowę o pracę,
  • darmowy pakiet sportowy OK System,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • dodatek za pracę w weekend 100%,
  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,
  • szybkie zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.