Inżynier ds. Spawalnictwa

Łódź, łódzkie, Polska
17 dni temu

Workplace: Łódź

Region: łódzkie

Ref. number: PL68566000_E1

W związku z rozwojem Fabryki Produkującej komponenty do transformatorów w Łodzi, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier ds. Spawalnictwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za standaryzację i walidację spawalniczych procesów produkcyjnych.

Zadania:

  • Standaryzacja i walidacja procesów produkcyjnych - spawalniczych. Przegląd i przygotowanie dokumentacji technicznej - sprawdzenie pod względem wykonalności oraz wyjaśnianie ewentualnych wątpliwości z działem technicznym klienta;
  • Nadzór nad prawidłową realizacją prac spawalniczych;
  • Tworzenie i utrzymywanie instrukcji pracy dla obszarów odpowiedzialności;
  • Koordynacja nowych technologii i dostaw sprzętu, optymalizacja maszyn roboczych;
  • Tworzenie matrycy kompetencji pracowników, prowadzenie szkoleń z zakresu spawania oraz koordynowanie certyfikacji pracowników/nadzór nad uprawnieniami personelu spawalniczego;
  • Współpraca z klientami i dostawcami;
  • Współuczestnictwo w audytach dostawców.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowane mechaniczne lub spawalnictwo;
  • Minimum dwa lata doświadczenia z procesami spawalniczymi;
  • Doświadczenie w kwalifikowaniu personelu spawalniczego oraz kwalifikacji technologii procesów specjalnych (WPS/WPQR bądź BPS/BPQR) w tym weryfikacji ich poprawności, znajomość norm w tym zakresie;
  • Międzynarodowy certyfikat inżyniera spawalnika IWE (EWE);
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Znajomość normy PN-EN ISO 3834;
  • Znajomość języka angielskiego oraz polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
  • Znajomość komputera (Ms Office), mile widziana znajomość programu AutoCad;
  • Certyfikat VT2, doświadczenie w procesie lutowania, doświadczenie w rozwiązywaniu problemów spawania TIG zautomatyzowanego (i ręcznego) będzie dodatkowym atutem;
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zaangażowanie oraz chęć do dalszego rozwoju.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Prywatną opiekę medyczną, którą możesz objąć swoich bliskich;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego oraz dofinansowanie Karty Sportowej;
  • Miłą atmosferę i partnerskie stosunki w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.