SAMODZIELNY REFERENT W DZIALE PROMOCJI

Łódź, łódzkie, Polska
43 dni temu

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • staż pracy co najmniej rok na podobnym stanowisku;
  • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office;
  • znajomość i swobodne poruszanie się po funkcjonalnościach platform społecznościowych oraz Menedżerze Reklam Facebooka;
  • bardzo dobra znajomość narzędzi i trendów social media;
  • „lekkie pióro” – umiejętność tworzenia angażujących tekstów;
  • znajomość narzędzi i serwisów wspomagających działania SEO;
  • wiedza dotycząca zagadnień związanych z content marketingiem;
  • sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • gotowości do ciągłego uczenia się, poszerzania swojej wiedzy i umiejętności;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • promocja rekrutacji na studia, w tym organizacja i uczestnictwo w targach edukacyjnych, koordynacja i rozwój akcji „Drzwi zawsze otwarte”; prowadzenie prezentacji na temat oferty kształcenia PŁ;
  • opracowanie koncepcyjne i redakcyjne drukowanych materiałów informacyjnych;
  • nadzór nad treścią oraz redakcja strony internetowej oraz dbałość o jej widoczność w wyszukiwarkach internetowych;
  • publikacje postów i ich moderacja (odpowiadanie na pytania i komentarze) utrzymywanie zaangażowania w mediach społecznościowych poprzez prowadzenie efektywnego dialogu oraz pisanie kreatywnych i informacyjnych treści;
  • tworzenie i optymalizowanie kampanii reklamowych na Facebooku;
  • współpraca ze szkołami;
  • badania opinii studentów i kandydatów na studia;
  • realizacja bieżących zadań działu.

Oferujemy:

  • stabilne warunki pracy - zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pracę w miłej i kreatywnej atmosferze;
  • rozwój osobisty i możliwość podnoszenia kompetencji.

Kandydaci przystępujący do konkursu są zobowiązani złożyć następujące dokumenty:

Przewidywane rozpoczęcie pracy: początek sierpnia 2019 roku

Dokumenty można:

  • dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres: Politechnika Łódzka, Dział Promocji Politechniki Łódzkiej, ul. Skorupki 10/12, 90-924 Łódź;
  • przesłać pocztą elektroniczną na adres: promocja@info.p.lodz.pl

Termin zgłoszeń do konkursu upływa z dniem 17 VII 2019 roku, o godzinie 15:00.

Wybrani Kandydaci spełniający powyższe wymagania zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, o której terminie powiadomimy telefonicznie, bądź mailowo.