Production Manager

Polska, Śląskie, Ruda Śląska 34485/001 Permanent

Naszym klientem jest firma produkcyjna FMCG z kapitałem zagranicznym, z nowymi planami rozwojowymi i inwestycyjnymi.

Podsumowanie / Job summary:

W związku z dalszym rozwojem organizacji poszukujemy doświadczonego Kierownika Produkcji ukierunkowanego na Lean Management i wprowadzanie optymalizacji w obszarze produkcji.

Opis stanowiska / Job description:

  • Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z ustalonymi planami i wskaźnikami;
  • Organizacja oraz koordynacja pracy podległego zespołu - powyżej 100 osób;
  • Wprowadzanie zmian zgodnie w metodologią Lean;
  • Monitorowanie realizacji celów produkcyjnych, wdrażanie działań korygujących i usprawniających;
  • Ścisła współpraca z działem technologicznym i zapewnienia jakości;
  • Organizowanie pracy w sposób zapewniający optymalne wykorzystanie maszyn i urządzeń;
  • Nadzór nad BHP.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcji w branży FMCG;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);
  • Wysoko rozwinięte kompetencje zarządzania zespołem;
  • Umiejętność doskonałej organizacji i planowania;
  • Wysoka komunikatywność, umiejętność współpracy w zespołach z różnych obszarów;
  • Rozwój zespołu, budowanie kultury świadomości Lean, wzmacnianie postaw odpowiedzialności i zaangażowania;
  • Bardzo dobra znajomość procesów produkcyjnych, metod, narzędzi oraz systemów zarządzania jakością;
  • Umiejętność szybkiego reagowania w trudnych sytuacjach.

Oferujemy / We offer:

  • Praca w dużej organizacji z lokalnymi tradycjami, dająca możliwości rozwoju i realny wpływ na rozwój obszaru produkcji;
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • Różnorodny pakiet benefitów.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page