w aktówce

To ogłoszenie wygasło 114 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży rolniczej poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Operatora Wózków Widłowych.

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Nagradowice
Region: wielkopolskie

Kogo szukamy?

Posiadasz uprawnieninia UDT na wózki widłowe a do tego masz doświadczenie na stanowisku Operatora?  Cenisz sobie dynamiczne tempo pracy? A może potrzebujesz zastrzyku gotówki i jesteś gotowy do pracy w systemie 12-godzinnym (w sezonie lipiec-sierpień)?

 

Tak? Zgłoś się do nas już dziś i daj sobie szansę na rozwojową pracę!

 

Chcemy żeby pracowało Ci się jak najlepiej! Dlatego:

zapewniamy stabilne zatrudnienie w postaci umowy o pracę. Oferujemy także atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w wysokości 20 zł brutto. Każdemu nowemu pracownikowi gwarantujemy szkolenia wprowadzające i profesjonalne wdrożenie w obowiązki.

 

Do Twoich zadań należeć będzie:

obsługa wózka widłowego;

kompletacja zamówień i układanie palet;

będziesz również dbać o porządek na Twoim stanowisku.

 

Zainteresowany? Aplikuj zanim inni to zrobią :D W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń pod numer: 503 075 956 lub napisz na adres: e.cofta@ksservice.pl

UWAGA! Aby ułatwić Ci decyzję, podpowiadamy, że z Poznania do Nagradowic możesz DOJECHAĆ autobusem 432 z Ronda Rataje! :D

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście