Kierownik Marketingu

Zielona Góra, lubuskie, Polska
120 dni temu

Polska, Lubuskie, Zielona Góra 34358/001 Permanent

Dynamicznie rozwijająca się Firma Produkcyjna, zlokalizowana w okolicach Zielonej Góry.

Podsumowanie / Job summary:

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego Kierownika Marketingu.

Opis stanowiska / Job description:

  • Współpraca przy opracowywaniu i wdrażaniu rocznego planu marketingowego w tym aktywności digitalowych;
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych, w tym tekstów reklamowych, publikacji oraz prezentacji i filmów;
  • Ścisła współpraca z Działem Handlowym w realizacji celów sprzedażowych, poprzez organizowanie i koordynowanie akcji promocyjnych;
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi (graficy, drukarnie, agencje reklamowe i kreatywne);
  • Koordynacja działań wystawienniczych, targowych, eventów oraz reprezentowanie firmy podczas tych wydarzeń;
  • Raportowanie wyników działań oraz kontrolowanie budżetu;
  • Monitorowanie działań konkurencji, analiza trendów na rynku;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze marketingu produktowego, budowania strategii marketingowej i wdrażania produktów w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane marketing, zarządzanie);
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu marketingu internetowego - Google Ads, Google Analitics, Google Tag Manager, DMP itp.;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point itp.);
  • Entuzjazm i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność, inicjatywa i silne dążenie do realizacji celów.

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość rozwoju zawodowego na strategicznym stanowisku w ramach du¿ej firmy;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń, niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page