Specjalista ds. Zamówień Publicznych

Warszawa, mazowieckie, Polska
76 dni temu

Zespół HRK Financial Markets specjalizuje się w rekrutacji specjalistów i menedżerów na potrzeby banków, firm ubezpieczeniowych, domów maklerskich i towarzystw funduszy inwestycyjnych. Wieloletnie doświadczenie konsultantów HRK pozwala skutecznie spełniać potrzeby zarówno Pracodawców, jak i Kandydatów. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej, poszukujemy dynamicznych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Administrowanie procesu zakupów samochodów i innych towarów oraz usług dla Klientów Sektora Publicznego;
  • Odpowiedzialność za merytoryczną ocenę dokumentacji niezbędnej do złożenia oferty;
  • Wsparcie w pozyskaniu i utrzymaniu klienta sektora publicznego w zakresie prowadzonych postępowań przetargowych;
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w przetargach prowadzonych zgodnie z prawem zamówień publicznych;
  • Znajomość branży motoryzacyjnej;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym lub zakupowym;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Skrupulatność;
  • Systematyczność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku;
  • Możliwość rozwoju w  międzynarodowych strukturach firmy;
  • Pakiet benefitów.