POS Group Sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne
i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów
na stanowisko:

Negocjator

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

 Twoje nowe zadania:

  • prowadzenie procesów zakupowych dla wybranych kategorii z uwzględnieniem sprzecznych interesów reprezentowanych przez klientów OPL i dostawców
  • prowadzenie negocjacji w projektach zakupowych
  • budowanie i realizowanie długoterminowych planów oraz taktyk zakupowych wobec dostawców dla wybranych kategorii zakupowych
  • stały monitoring rynku dostawców dla wybranych kategorii
  • bieżąca współpraca z jednostkami biznesowymi odpowiedzialnymi za kreowanie standardów produktów i usług od strony technologicznej i funkcjonalnej

Masz szansę na rozwój, jeśli:

  • min 1 rok doświadczenia w prowadzeniu procesów zakupowych z wykorzystaniem wiedzy
    o rynku dostawców i wiedzy z zakresu prawa handlowego
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • zdolność budowania trwałych relacji z klientami wewnętrznymi oraz dostawcami
  • dążenie do realizacji wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w młodym, dynamicznym Zespole i miłej atmosferze
  • możliwość własnego rozwoju
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport