Pracownik montażu - praca dla kobiet oraz mężczyzn - bez doświadczenia

Łódź, łódzkie, Polska
24 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się produkcją mebli oraz banerów reklamowych, poszukujemy Kandydatów do pracy w Łodzi na stanowisko pracownik montażu.

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Kandydatko / Kandydacie!

Jeśli posiadasz zdolności manualne i jesteś dyspozycyjna/-y do pracy od poniedziałku do piątku - daj się poznać i WYŚLIJ CV!

Twoimi zadaniami będą:

pomocnicze prace montażowe, składanie elementów na podstawie przekazanej instrukcji, oklejanie opakowań zbiorczych.

Proponujemy:

  • minimum formalności – zatrudnienie na umowę zlecenie
  • stawkę godzinową 14,70 zł brutto
  • wolne weekendy - pracujesz od poniedziałku do piątku
  • pracę tylko na jedną zmianę (8:00-16:00)
  • miejsce pracy z dogodnym dojazdem transportem miejskim (okolice centrum)
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia i poszerzenia w praktyce zdobytej wiedzy
  • profesjonalne szkolenie wdrażające do pełnionych obowiązków

Swoją ofertę kierujemy do każdego bez względu na posiadane doświadczenie, płeć oraz wiek.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.