Chief Accountant / Finance Manager (K/M)

Brzeg, opolskie, Polska
17 dni temu

Polska, Opolskie, Brzeg 34503/001 Permanent

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w okolicach Brzegu.

Podsumowanie / Job summary:

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko osoby nr 1 w dziale finansowym. Od kandydatów oczekujemy partnerskiej i biznesowej postawy. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za dostarczanie wartościowych i szczegółowych informacji zarządczych dla współpracowników oraz top managementu grupy.

Opis stanowiska / Job description:

  • Ścisła współpraca z dyrektorem zakładu oraz dyrektorem finansowym grupy;
  • odpowiedzialność za sferę księgową oraz podatkową;
  • Współuczestniczenie w sporządzaniu sprawozdania finansowego oraz deklaracji podatkowych;
  • Analizowanie oraz monitoring operacji zachodzących w zakładzie w celu ich modyfikacji oraz usprawniania;
  • Wsparcie w usprawnianiu systemu ERP;
  • Dostarczanie cyklicznych raportów miesięcznych oraz rocznych;
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych wg obowiązujących standardów;
  • Wsparcie w kontrolingu kosztów;
  • Kontakty z instytucjami zewnętrznymi oraz audytorami;
  • Stworzenie procedur zakupowych oraz usprawnieni obiegu dokumentacji finansowej;
  • Zarządzanie podległym zespołem.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne;
  • Co najmniej 2 lata spędzone na podobnym stanowisku w dziedzinie kontroli finansowej i/lub księgowości w firmach produkcyjnych;
  • Znajomość UoR;
  • Wiedza z zakresu podatków;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Partnerska postawa, łatwość nawiązywania relacji;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Oferujemy / We offer:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych;
  • Możliwość wzrostu zawodowego w ramach rozwijającej się spółki;
  • Uczestnictwo w podejmowaniu decyzji biznesowych o kluczowym znaczeniu w rozwoju organizacji.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page