Młodszy asystent ds.GIS-umowa zlecenia

Kraków, małopolskie, Polska
5 dni temu

Workplace: Kraków

Region: małopolskie

Numer ref.: BI 0004Y6

Opis stanowiska:

Jest to rola wspierająca pracę specjalistów głównie w zakresie przetwarzania danych, tworzenia oraz aktualizacji baz danych. Oprócz możliwości nauki nowoczesnych narzędzi, podczas pracy będzie się miało kontakt z inżynierami i projektantami różnych branż, kultur i narodowości.

Wymagania:

  • Studenci i Studentki kierunków: geografia, geodezja, GIS.
  • Gotowość do pracy minimum 20h/tydzień
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejetność pracy w grupie oraz samodzielnie.
  • Zdolności analityczne
  • Zainteresowanie tematyką GIS

Oferujemy:

  • Pracę na umowę zlecenie,
  • Elastyczny grafik pracy,
  • Szkolenia z narzędzi ESRI

Please enclose the following statement in your application: "I hereby agree for processing the following personal information strictly for the purposes of recruitment processes in accordance with the regulation for the protection of personal data, passed on 29.08.1997 (Dz.U. No. 133, item 883)".