EUROBENT Sp. z o.o.

Firma Eurobent to prężnie rozwijająca się firma, która zajmuje się produkcją mat bentonitowych.
Jesteśmy na rynku od 2008 r. Dostarczamy nasz produkt do klientów na całym świecie.

Product manager

Miasto: Świdnica

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • ścisła współpraca z technologią produkcji, laboratorium, działem handlowym, klientami i dostawcami surowców
  • zbieranie informacji o potrzebach klientów
  • generowanie pomysłów na nowe produkty
  • wprowadzanie nowych produktów oraz udoskonalanie i modyfikowanie istniejących
  • przewidywanie wad produktu i wypracowanie rozwiązań dla problemów
  • badanie efektywności wdrożenia produktu
  • analiza i kontrola produktów konkurencji
  • opieka i doradztwo techniczne w zakresie produktów firmy,
  • uczestnictwo w imprezach targowych i seminariach,
  • nadzorowanie prac związanych z rozwojem produktu,
  • wspomaganie  spraw związanych z certyfikacją wyrobów,
  • współpracowanie z instytucjami badawczymi
  • poszukiwanie nowych dostawców materiałów
  • opracowywanie materiałów pomocniczych, informacyjnych, instalacyjnych itp.
  • rozpatrywanie reklamacji od klientów,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne ( ile widziane budowlane – inżynier budownictwa)
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • strategiczne myślenie, kreatywność, budowa dobrych relacji z ludźmi,
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu geosyntetyków,
  • zdolność do samodzielnego działania, dyspozycyjność,
  • mile widziane 2-3 letni staż na budowie lub w firmie z branży geosyntetyków lub materiałów budowlanych.
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • na początek umowa o pracę na czas próbny 3 miesiące,                                                następnie umowa o pracę na czas określony,
  • samodzielne stanowisko z młodym zespołem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kwartalny system premiowy
  • trzynasta pensja
  • system pracy jednozmianowej w godzinach 8:00 - 16:00.