Specjalista ds. Jakości
i Bezpieczeństwa

Wyrobów Medycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach technicznych
  • Znajomość rysunku technicznego (programy Auto Cad) oraz zagadnień z zakresu Systemów Zarządzania Jakością
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie dokumentacji technicznej i jakościowej wyrobów medycznych
  • Kontakty z jednostką certyfikującą
  • Przeprowadzanie badań i czynności kontrolnych dla wybranych wyrobów medycznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentacji aplikacyjnej
- CV oraz listu motywacyjnego na adres:

a.dyner@chirmed.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: "Wyrażam zgodę na przetworzenie
moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia
29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r .
Nr 101., poz. 926. ze zmianami)