Młodszy Inżynier Elektronik

Łódź, łódzkie, Polska
116 dni temu

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Podejmując pracę Inżyniera Elektronika masz szansę zostać członkiem globalnego zespołu ZF Automotive realizującego misję „Vision Zero” – a world with zero accidents and zero emissions”, a w szczególności zostać ekspertem w projektowaniu elektroniki dla przemysłu motoryzacyjnego, jednego z najbardziej wymagających obszarów w zakresie bezpieczeństwa, niezawodności i innowacyjności.

Kogo szukamy:

Ludzi z pasją, elektroników, mechatroników, programistów chcących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności oraz dzielić się tym z innymi.

Osób które tworzyły własne schematy, projekty płyt PCB w trakcie studiów lub hobbystycznie i chcą dalej rozwijać się w tym kierunku.

Obowiązki:

  • Twoim głównym obowiązkiem będzie tworzenie schematów elektronicznych zgodnie z wymaganiami projektowymi.
  • Pracując w naszym zespole inżynierów będziesz również odpowiedzialny za dobór komponentów, sporządzanie dokumentacji, wykonywanie pomiarów oraz przeprowadzanie testów w celu tworzenia trwałych i niezawodnych urządzeń zapewniających bezpieczeństwo na drogach całego świata.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej;
  • Podstawowa znajomość oprogramowania do symulowania oraz projektowania elektroniki;
  • Podstawowy język angielski;
  • Obsługa sprzętu laboratoryjnego;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektronika i telekomunikacja/automatyka/mechatronika oraz pokrewne).

Co oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki i oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;
  • Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
  • Przyjazne warunki do poprawy języka angielskiego;
  • Świetną atmosferę sprzyjająca pracy twórczej;
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowe benefity – GameRoom, PizzaDay, zniżki w sklepach, imprezy integracyjne.

Kontakt:

Anna Zygmułka-Reszka, e-mail: anna.zygmulka-reszka@zf.com

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center ZF Group, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy ZF Group procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania.