Młodszy specjalista ds. Zapewnienia Jakości

Miejsce pracy: Jankowice k. Poznania

Region: wielkopolskie

TWOJE ZADANIA

  • Tłumaczenia treści etykiet produktów z niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki
  • Weryfikacja treści etykiet pod względem zgodności z wymaganiami prawnym oraz dostosowywanie zapisów na etykietach do zmieniających się wytycznych wewnętrznych w firmie
  • Współpraca ze stronami zainteresowanymi w procesie tworzenia opakowań produktów wewnątrz organizacji jak i poza nią
  • Śledzenie zmian prawnych w obrębie odpowiedzialności

TWOJE KOMPETENCJE

  • Wykształcenie wyższe magisterskie – Filologia germańska/ Technologia Żywności/ Kierunki pokrewne
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2
  • Umiejętność komunikacji i współpracy
  • Zorientowanie na wynik
  • Otwartość na zmiany

Oferujemy

Atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
Umowę o pracę
na 12 miesięcy
bez okresu próbnego
Bezpłatna, prywatną opieke medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
Ubezpieczenie
na życie
Kartę
Multisport
Bony na święta
i paczki
dla dzieci
Możliwości rozwoju
Wyprawki szkolne

Jankowice k. Poznania - Aplikuj