Specjalista ds. Kontroli Jakości

Rusocin, pomorskie, Polska
143 dni temu

Banco Sp. z o.o.

Firma Banco założona w 1993 roku, jest jednym
z wiodących, światowych producentów oraz dostawców
kompleksowego wyposażenia wnętrz okrętowych
na wszelkiego rodzaju jednostki pływające.

Cechy którymi charakteryzuje się nasza firma jak,
innowacyjność, ciągły rozwój, nowoczesny park maszynowy
wraz z inwestycjami w nowe technologie oraz infrastrukturę
w połączeniu z doskonałą jakością zapewniają nam
ciągłość w portfelu zamówień od naszych stałych kontrahentów
którymi są największe światowe stocznie oraz armatorzy.

Gwarantujemy stałą, stabilną i ciekawą pracę w prywatnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynkach światowych.

www.banco.pl

Miasto: Rusocin

Region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • Kontrola jakości gotowych wyrobów
  • Sporządzanie dokumentacji pokontrolnej
  • Kontakt z klientem w zakresie obsługi gwarancyjno-reklamacyjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do MultiSport, pakiet socjalny
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę przy interesujących projektach
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole