Asystent ds. Handlowo-Technicznych

Łódź, kujawsko-pomorskie, Polska Łódź, lubelskie, Polska Łódź, mazowieckie, Polska Łódź, świętokrzyskie, Polska Łódź, warmińsko-mazurskie, Polska Łódź, zachodniopomorskie, Polska Łódź, łódzkie, Polska Łódź, dolnośląskie, Polska Łódź, podkarpackie, Polska Łódź, śląskie, Polska Łódź, wielkopolskie, Polska Łódź, lubuskie, Polska Łódź, podlaskie, Polska Łódź, pomorskie, Polska Łódź, opolskie, Polska Łódź, małopolskie, Polska
40 dni temu

PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od prawie 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie. Obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

(umowa na zastępstwo: około 1,5 roku)

Miejsce pracy: Łódź

Numer ref.: AHM/ŁDZ/2019

Zadania:

  • wsparcie przedstawiciela handlowego
  • weryfikacja i przygotowywanie umów handlowych
  • wsparcie w przygotowywaniu ofert
  • opisywanie zamówień, w tym wprowadzanie ich do systemu
  • współpraca z dostawcami, ekipami montażowymi
  • obsługa Klienta w Salonie Sprzedaży
  • wystawianie faktur
  • nadzór nad dokumentacją (umowy, faktury)

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe techniczne)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa Klienta, handel)
  • umiejętność analitycznego myślenia, zmysł techniczny
  • dokładność, skrupulatność, bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoka komunikatywność, umiejętność rozmowy z Klientem
  • zamiłowanie techniczne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • prywatna opieka medyczna Medicover
  • ubezpieczenie na życie
  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe
  • karta Multisport, wspieranie inicjatyw sportowych
  • wyjazdy integracyjne
  • firma o ogólnopolskim zasięgu i stabilizacji pozycji na rynku
  • przyjazna atmosfera i warunki pracy

ZNAJDŹ NAS:

opis opis opis@52.376332,16.9396513,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47045afb01a85d1d:0x742387bd5dccf7dd!8m2!3d52.376332!4d16.94184?dcr=0" target="_blank"> opis