Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów z branży przemysłowej poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Magazynier

Magazynier - darmowy transport/wysokie zarobki

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki , łódzkie; Łódź , łódzkie; Zgierz , łódzkie; Pabianice , łódzkie; Poddębice , łódzkie;
Region: łódzkie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • solidne wynagrodzenie zasadnicze
  • wyskie premie miesięczne oraz atrakcyjna premia roczna
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • wolne weekendy – praca od poniedziałku do piątku
  • darmowy transport m.in. z centrum Łodzi, Poddębic, Ozorkowa, Zgierza, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Aleksandrowa Łódzkiego
  • dla chętnych możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta po okresie próbnym

Zadania:

  • załadunek i rozładunek towaru
  • wydawanie towaru dostawcom
  • rozmieszczanie towaru na magazynie

Oczekiwania:

  • uprawnienia na wózki widłowe z UDT
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

WYŚLIJ CV już teraz! Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 506 561 604.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.