Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Pracownik Produkcji.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Nie wymagamy doświadczenia!

Potrzebujesz pracy od zaraz? Nie ma problemu, chcemy przyjąć Cię do naszego zespołu już dziś! Dla nas liczy się zaangażowanie i chęci do pracy, jeżeli posiadasz takie cechy to jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko, całej reszty Cię nauczymy! :)

Szybko, prosto, blisko? Jasne!

Oferujemy Ci:

  • Pracę na umowę zlecenie – dzięki temu będziemy mogli zatrudnić Ciebie tak szybko jak chcesz!
  • Atrakcyjną lokalizację w okolicach stadionu w Poznaniu – z naszej firmy wszędzie będziesz miał blisko i unikniesz długich oraz kosztownych powrotów do domu!
  • Zmiany w godzinach 6-14 oraz 14-22. Gwarantujemy wolne weekendy a w kwestii wyboru zmiany zawsze można się dogadać – to proste!
  • Możliwość rozwoju i zdobycia pierwszego doświadczenia w pracy fizycznej!
  • Szybkie i profesjonalne wdrożenie w obowiązki oraz stałą opiekę konsultanta personalnego.

Nie zwlekaj ani chwili, dołącz do nas już dziś! :)

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • segregowanie i pakowanie wkrętów;
  • oklejanie zapakowanego towaru;
  • dbanie o estetykę gotowego wyrobu.

Zainteresowany? Świetnie! Aplikuj, to proste, wystarczy przesłać swoje CV! Więcej informacji pod numerem: 503 075 956 lub pod adresem: e.cofta@ksservice.pl :)

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.