S.T.I. Polska Sp. z o.o. jest biurem projektowym działającym w sektorze budownictwa drogowego i kolejowego.

W związku z pozyskanymi zamówieniami poszukuje geodety,
który będzie członkiem zespołu projektowego.

Geodeta

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Obowiązki:

  • Wykonywanie dokumentacji geodezyjnej w zakresie opracowywania map i podziału nieruchomości dotyczących projektów drogowych i kolejowych
  • Nadzór i koordynacja pracowników oraz podwykonawców
  • Bieżące informowanie Zarządu o stanie zaawansowania prac

Wymagania:

  • Uprawnienia zawodowe w zakresie opracowywania map do celów projektowych i podziału nieruchomości
  • Doświadczenie w prowadzeniu kontraktów, zwłaszcza w relacjach z Zamawiającym, w szczególności z GDDKiA i PKP PLK, zgodnie z wymienionymi obowiązkami
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do czasowych wyjazdów

Mile widziane będą:

  • Gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka włoskiego

Warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa o współpracy)
do ustalenia z zainteresowanym kandydatem.

Aplikacje wraz ze szczegółowym CV  należy przesłać do dnia 29 lipca 2019r.