Pracownik magazynu (m/k)

Gdańsk, pomorskie, Polska
19 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr. ref.: a0t4H00000gP056QAC

Obowiązki:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru,
  • terminowy wyładunek i załadunek towaru.

Wymagania:

  • dyspozycyjność i chęć do pracy,
  • gotowość do podjęcia pracy tylko w nocy w godzinach 22:00 - 6:00 lub 24:00 - 8:00 ,
  • przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • premię,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.