Specjalista w dziale windykacji (k/m)

Warszawa, mazowieckie, Polska
18 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr. ref.: a0t4H00000gP06iQAC

Obowiązki:

  • terminowe księgowanie wyciągów bankowych,
  • dbanie o poprawność wykonywanych księgowań, bieżące zgłaszanie błędów oraz monitorowanie ich naprawy,
  • przeksięgowywanie wpłat,
  • potwierdzanie oraz wyjaśnianie sald księgowych na kontach klientów,
  • weryfikowanie wniosków o zwrot nadpłaty,
  • wystawianie not odsetkowych oraz ich wysyłka,
  • anulowanie not odsetkowych oraz opłat za monity na podstawie przyznanego limitu kompetencyjnego oraz na podstawie akceptacji przełożonego,
  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych,
  • wsparcie telefonicznej windykacji powierzonej grupy dłużników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: ekonomiczne lub techniczne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • podstawowa wiedza na temat leasingu oraz księgowań,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • zdolności negocjacyjne,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę outsourcing na czas określony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • pracę w międzynarodowej firmie o uznanej renomie.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.